Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 27 marca 2017 18:29

Powitanie Wakacji

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

plakat wymiatacze big2W tym roku na „Powitanie Wakacji" po raz pierwszy w Drawsku super interaktywna zabawa dla wszystkich - „TURNIEJ WYMIATACZE ".

1 lipca od godz. 14.00 w Parku Chopina rozpoczną się sportowo-rekreacyjne zmagania mieszkańców. WYMIATACZE to bardzo emocjonująca impreza, w której bezpośrednio biorą udział mieszkańcy miasta, a nie są tylko biernymi oglądającymi wydarzenie. Fantastyczny tor przeszkód zachęca do współzawodnictwa i dobrej zabawy. Zorganizujemy całą oprawę imprezy, począwszy od prowadzącego, który fantastycznie bawi zawodników oraz zgromadzonych kibiców drużyn, DJ-a który zapewnia całą oprawę muzyczną, poprzez artystów występujących pomiędzy konkurencjami itp.

Do udziału w Turnieju potrzebujemy od 6 do 8 drużyn, do których już teraz ogłaszamy nabór (kontakt p. Renata Żołądkiewicz 94 341 38 96 lub 508 529 954). Mogą to być grupy zawodowe np.: karatecy, sportowcy, siłacze, wojskowi, policjanci, strażacy, itp. lub po prostu zespoły lub rodziny 4 osobowe (mama tata i dwójka dzieci), z tym że dzieci muszą być powyżej 16 roku życia. Konkurencje dobierzemy w zależności od możliwości terenu i zgłoszonych drużyn.

Zapewniamy koszulki (dla każdej z drużyn inne kolory), dyplomy dla wszystkich drużyn oraz puchary dla pierwszych trzech drużyn. Jeżeli będzie to możliwe to miasto ufunduje nagrodę główną dla zwycięzców lub nagrody rzeczowe.

Całą imprezę poprowadzi konferansjer Ireneusz Bieleninik znany Prowadzący TVN lub Piotr Woltman znany Prowadzący z Radia Eska oraz TVN. Oprawą muzyczną DJ –a pomiędzy konkurencjami zapewniamy chwilę oddechu dla biorących udział zawodników oraz poprzez wspaniałe występy naszych artystów, pokazy na najwyższym poziomie w danej dziedzinie sportu lub akrobacji. Zapewnimy również bezpieczeństwo uczestnikom imprezy poprzez zatrudnienie wykwalifikowanych instruktorów oraz ubezpieczenie dla wszystkich osób biorących udział w konkurencjach.

Wieczorem na scenie w Parku Chopina zaśpiewa JULA wraz z zespołem – muzyczna gwiazda Internetu, której utwór „Milion słów" ma już ponad 10 milionów wejść na You Tube. Po koncercie dyskoteka "pod gwiazdami".

Tak ciekawie zapowiada się sobota, a dzień wcześniej w piątkowy wieczór (30.06) Drawsko ponownie bawić się będzie w tanecznych rytmach disco polo. Od godz. 19.00 na scenie zaprezentują się zespoły i soliści: NEXT, STEREO, BOBI, BUENOS.

plakat muz powitanie wakacji

Gwiazdą wieczoru będzie ANDRE, znany wykonawca przeboju: „Ale, ale, Aleksandra..."

Niedziela (po całonocnych zabawach) będzie to czas na odpoczynek na świeżym powietrzu.

 

Czytany 12791 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 maja 2017 08:11
Daniel Styburski

Najnowsze od Daniel Styburski