Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 12:18

Turniej "Wymiatacze" 2018

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WYMIATACZEUrząd Miejski w Drawsku Pomorskim oraz Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim zapraszają do wzięcia udziału w drugim Turnieju WYMIATACZY, który odbędzie się w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim, 23 czerwca 2018. Turniej rozpocznie się o godzinie 14.00. 

,,Wymiatacze" to wersja światowego hitu ,,Nietypowy turniej rodzinny", w którym rywalizuje ze sobą kilka drużyn. Każda drużyna składa się z czterech pełnoletnich osób. Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Śmiałkowie muszą udowodnić jak bardzo są zdeterminowani, by sięgnąć po zwycięstwo. Przeszkody przygotowane podczas turnieju, dostarczą mnóstwo zabawy i uśmiechu zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników. Turniej składa się z kilku konkurencji. Kontynuujemy nabór drużyn i zapraszamy do zgłaszania zespołów z Państwa Firmy/Instytucji/Organizacji. Na zgłoszenia czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 94 341 38 96. Po zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym zostaną wysłane drogą mailową oświadczenia, które do dnia 15 czerwca 2018 muszą być dostarczone do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Sam Turniej "Wymiatacze" to rywalizacja sportowa na wesoło, dlatego czekamy na zawodników z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. Poszukujemy zgranych czteroosobowych drużyn, które przede wszystkim chcą się z nami fajnie bawić i przy okazji powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Turniej poprowadzi jeden z najlepszych prowadzących w Polsce Piotr Woltman - znany Prezenter Radio Eska, Prowadzący Turniej „Siłacze" z TV TVN, Chamions League Eurosport.

Pomiędzy konkurencjami pokaz akrobatyczno cyrkowej pary mieszanej DUO FOCUS, małżeństwo Agnieszka i Grzegorz uczestnicy Mam Talent, fantastyczny pokaz umiejętności budzący podziw i uznanie. To wielokrotni mistrzowie Polski Juniorów i Seniorów, a także medaliści Mistrzostw Świata i Europy w akrobatyce.

ATRAKCYJNE NAGRODY !!!

Czekamy na Wasze zgłoszenia. O wyborze drużyn do turnieju będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy !

Opis przykładowych konkurencji:

 1. ELIMINATOR ARENA – Zadaniem zawodników jest utrzymanie się na swoich stanowiskach w trakcie 3 minut. Po upadku zawodnik zostaje eliminowany z gry wygrywa drużyna która najdłużej utrzyma się na swoim stanowisku.
 2. GLADIATOR W BASENIE - Zadaniem zawodników jest zrzucenie przeciwnika z podestu dmuchanego tak aby wpadł do wody jak największa częścią ciała wygrywa ten który utrzyma się na dmuchanym podeście dłużej.
 3. POSEJDON ARENA - Pokonanie przeszkody nad basenem z wodą cała drużyna musi pokonać przeszkodę w jak najkrótszym czasie liczy się łączny czas drużyny.
 4. SKAKANKA GIGANT - Dwie osoby z drużyny kręcą liną na specjalnych podwyższeniach natomiast pozostali zawodnicy muszą przenieść przedmioty w postaci dużych gumowych kwadratów przez linę przeskakując tak aby nie zostali dotknięci.
 5. ROWERY 4 OSOBOWE - Zadaniem jest przejechanie wyznaczonej trasy na specjalnie skonstruowanym 4 osobowym rowerze. Pierwsze okrążenie rozpoczyna jeden zawodnik, co okrążenie w strefie zmian dosiada się kolejny zawodnik.
 6. KOSZYKARSKA KARUZELA - Zadaniem zawodników jest wykonanie jak największej ilości celnych rzutów do ruchomych koszy którymi obraca drużyna przeciwna.

REGULAMIN

 1. W turnieju bierze udział maksymalnie 8 drużyn czteroosobowych.
 2. W turnieju biorą udział osoby powyżej 18 roku życia.
 3. Każda drużyna występuje pod wspólną nazwą i wyznacza jej kapitana.
 4. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Podczas turnieju rozgrywanych jest 6 konkurencji. W przypadku remisu w końcowej klasyfikacji przewidziana jest dogrywka.
 6. O zwycięstwie w całym turnieju decyduje największa łączna liczba punktów zdobytych przez drużynę. Drużyna zdobywa w każdej konkurencji za I miejsce - 6 pkt., za II – 5 pkt., za III – 4 pkt, za IV – 3 pkt., za V – 2 pkt. i za miejsce VI – 1 pkt.
 7. Każdą kolejną konkurencję rozpoczyna drużyna z najmniejszą ilością zdobytych punktów.
 8. Przed każdą z konkurencji prowadzący udziela szczegółowych informacji o zasadach podczas danej konkurencji.
 9. Podczas każdej konkurencji zawodnikom towarzyszy ekipa techniczna.
 10. Ściankę wspinaczkową obsługują wyspecjalizowani do tego celu asekuranci, a zawodnicy pokonuję przeszkodę w zabezpieczeniu w postaci uprzęży i kasku.
 11. Zawodnicy każdej drużyny otrzymują koszulki w jednym kolorze.
 12. Zawodnicy respektują ustalenia sędziów.
 13. Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy bez względu na zajęte miejsce w turnieju.
 14. Pierwsze trzy drużyny otrzymują nagrody.
 15. Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju otrzymują nagrody pocieszenia.

 

 

Czytany 7833 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 czerwca 2018 08:00
Daniel Styburski

Najnowsze od Daniel Styburski