Wydrukuj tę stronę
czwartek, 11 lipca 2013 11:56

Noc Horrorów Wyróżniony

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

noc horrorow2Kino Drawa w Drawsku Pomorskim zaprasza na Noc Horrorów, podczas której wyświetlone zostaną trzy filmy. Jeden bilet (20/15zł) upoważnia do wejścia na każdy z trzech filmów. Popcorn gratis dla każdego widza.
Zapraszamy w sobotę 20 lipca od 22:00.

 

 

22:00 Prometeusz 3D

Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta ("Robin Hood", "Królestwo niebieskie"), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego "Łowcy androidów", którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii "Millennium" Noomi Rapace i Michael Fassbender ("Bękarty wojny", "X-Men: Pierwsza klasa").

00:00 Sinister 2D
Najnowszy horror producenta serii Paranormal Activity oraz scenarzysty i reżysera "Egzorcyzmów Emily Rose". Dom na przedmieściach. Ellison (Ethan Hawke), autor powieści sensacyjnych, wprowadza się tu z rodziną. Na strychu znajduje taśmy, kroniki filmowe poprzednich mieszkańców. Zapis ich życia i śmierci. Morderstwa powtarzają się tu od lat. Wszystkie zbrodnie coś łączy. Ellison chce rozwiązać zagadkę. Ciekawość jest silniejsza niż strach, aż do momentu kiedy zło zapisane na taśmach, staje się rzeczywistością i zagraża już nie tylko jemu, ale także jego rodzinie.

2:00 Silent Hill: Apokalipsa 3D
Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

Czytany 18725 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 lipca 2013 09:51
Marcin Dobrowolski

Najnowsze od Marcin Dobrowolski