Wydrukuj tę stronę
wtorek, 02 grudnia 2014 10:24

Gwiazdkowy prezent - przedstawienie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

plakat Gwiazdkowy prezentJuż od wielu dni w naszych sklepach zaczęły pojawiać się bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, co przypomina nam o tym, że święta tuż, tuż…

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny i wyjątkowy. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają życzenia. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinkę, własnoręcznie wykonują ozdoby i czekają na przyjście Mikołaja i prezenty, bo właśnie z prezentami najbardziej kojarzą im się Święta Bożego Narodzenia. Dlatego w tym roku chcielibyśmy wspólnie z naszym zespołami pokazać, że to wcale nie prezenty są najważniejsze podczas świąt.

Dzieci tańczące i śpiewające w sekcjach ośrodka kultury od kilku tygodni przygotowują się do udziału w świątecznym przedstawieniu, a ich starsi koledzy z gimnazjum będą wspierać ich aktorsko. Z pomocą przyszli nam też rodzice, którzy przygotowują dla naszych małych artystów piękne stroje oraz pomagają przy robieniu dekoracji.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na dzień pierwszego przedstawienia, które odbędzie się w piątek 19.12.2014. o godz. 17:00, a kolejne w sobotę i w niedzielę.

W celu uniknięcia problemów ze zdobyciem miejsca na sali (aby wszyscy, którzy zechcą, mogli nawet trzy razy obejrzeć przedstawienie) będzie można wcześniej zarezerwować sobie miejsca i zakupić  w kasie bilety w cenie 2 zł.

Zdjęcia z prób wykonał p. Tomasz Jasyk - portal wdrawskupomorskim.pl

Już teraz serdecznie zapraszamy!

Czytany 11187 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 grudnia 2014 10:42
Daniel Styburski

Najnowsze od Daniel Styburski