Wydrukuj tę stronę
wtorek, 15 marca 2016 08:46

Drawski autobus kulturalny wystartował

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

drawski autobusZ uśmiechem radości na twarzach pragniemy poinformować, że Drawski autobus kulturalny wystartował i nabiera rozpędu, nikt go już nie zatrzyma. W sobotni poranek kawiarnia przy Kinie Drawa na dwie godziny zamieniła się w centrum badawcze. Grupa zaproszonych mieszkańców naszego miasta wzięła udział w wywiadzie fokusowym, który jest częścią badania mającego na celu zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców miasta względem dostępnej oferty kulturalnej. Podejmowane działania są częścią projektu „Drawski autobus kulturalny - miejsce w nim czeka na ciebie", który realizujemy wspólnie z Narodowym Centrum Kultury.

Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś popołudniu (o godzinie 17:00) do sali widowiskowej Ośrodka Kultury mieszczącej się przy ulicy Piłsudskiego 12.

Na zakończenie musimy dodać, że doświadczenie to było dla nas niezwykle budujące, utwierdziło nas w przekonaniu, że mieszkańcy naszego miasta to ludzie kreatywni i chętni do działania, którzy z małą pomocą są w stanie robić wielkie rzeczy. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że udało nam się zakwalifikować do projektu NCK. Wiemy, że drzemiący w Drawsku potencjał jest ogromny i trzeba go wykorzystać, a przy pomocy Drawskiego autobusu kulturalnego będziemy mogli to zrobić i zrealizować Wasze autorskie pomysły... Zainteresowani? W takim razie widzimy się dziś o 17:00! Opowiemy Wam co i jak...

 

01 NCK DK 2016 klr 

Czytany 5522 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marca 2016 08:53