Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 sierpnia 2019 10:39

Legimi - wypożyczalnia ebooków i audiobooków w powiecie drawskim

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LegimiW bibliotekach gminnych powiatu drawskiego oferujemy bezpłatny dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków Legimi, które można czytać na smartfonie lub tablecie. Oferta obejmuje kilkadziesiąt tysięcy tytułów. Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Możliwość wypożyczania mają wyłącznie posiadacze ważnych kart bibliotecznych macierzystej biblioteki - w Drawsku posiadacze kart Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępu należy udać się osobiście do biblioteki ( z ważną kartą czytelnika). Aby uzyskać kod do Legimi czytelnik nie może zalegać z oddaniem do biblioteki książek tradycyjnych. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany przez pracownika biblioteki. Ebooki można wypożyczać przez miesiąc licząc od dnia, w którym aktywowano kod. Jeżeli miesiąc ten upłynął należy udać się do biblioteki po nowy kod. W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik może wypożyczać dowolną liczbę książek. Czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na dwóch urządzeniach.
Zapraszamy!

Dostęp do usługi Legimi sfinansowano ze środków powiatu drawskiego przeznaczonych na realizację zadań powiatowych przez MiPBP w Drawsku Pomorskim.

 Powiat drawski

Czytany 674 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 sierpnia 2019 10:56